Промисловий навіс з профнастилу та полікарбонату в якості вікон.

На сьогодні це дуже актуальне та практичне рішення, враховуючи ситуацію що склалася в країні з електропостачанням. Денне світло є повністю безкоштовним і необмеженим природним ресурсом, який дозволяє економити значні кошти.

полікарбонатний профнастил

Світлопрозорі вставки в покрівлі виконані з полікарбонатних профільованих листів SUNTUF ТР45 товщиною 1,5 мм. Прозорі листи профнастилу ТП 45 повністю повторюють геометрію металевого профлиста.

Прозорі профільовані листи SUNTUF, мають високу світлопроникність, несучу здатність та ударну стійкість і є незамінним рішенням при склінні дахів і фасадів у комерційному та цивільному будівництві.

Світлопрозорі полікарбонатні листи SUNTUF можуть бути виготовлені під будь-який тип металевого профнастилу з урахуванням всіх вимог проєкту та побажань замовника.

полікарбонат тп45

Прозорий профнастил Suntuf ПК-45 є найкращим рішенням при склінні дахів для створення природного освітлення. Листи мають хвилясту форму, завдяки чому відрізняються підвищеною жорсткістю. Вони дозволяють швидко та якісно зробити покрівлю, спорудити огорожу або облицьовувати стіни. Даний тип профлиста відноситься до покрівельних,  наділений хорошою стійкістю до снігових навантажень.

Основні властивості прозорого профлиста

Профільований полікарбонатний лист Suntuf ПК 45 має такі властивості:

 1. Удароміцність. Здатний витримати навіть удари великого граду. Даний матеріал за рахунок своєї ребристої поверхні набагато стійкіший до механічних пошкоджень, ніж стільниковий полікарбонат, тому при рівних розрахункових навантаженнях можна використовувати менш часті решетування.
 2. Витримує широкий спектр температурних коливань. Практично не схильний до деформації, може експлуатуватися при температурі від -50 до +120 градусів.
 3. Простий в установці. Для з'єднання з профільним профнастилом достатньо установки листів в нахльост, ніяких додаткових кріплень не потрібно.
 4. Невелика питома вага. Завдяки цьому не вимагає додаткових робітників для перевезення та встановлення, здатна впоратися одна людина.
 5. Хороша пропускна спроможність світла (прозорий профнастил).
 6. Профнастил ідеально поєднується з полікарбонатним профільованим листом (тому його ще називають полікарбонат під профнастил (метлопрофіль));
 7. Тривалий термін експлуатації. Даний матеріал здатний прослужити понад 15 років і при цьому зберегти такі характеристики як прозорість (не жовтіє), міцність та світлопроникність.

Сфера застосування прозорого профнастилу Suntuf 

Ізраїльський прозорий полікарбонатний профільний лист широко застосовується в різних сферах як комерційних, так і в особистих для:

 • Монтаж різних огорож, перегородок, критих переходів;
 • Промислового скління фасадів та вікон
 • Скління зенітних ліхтарів прозорим профнастилом
 • Облицювання фасадних стін, як матеріал для даху (для прозорих вставок або скління);
 • Накриття стадіонів, трибун та встановлення різного роду навісів.

 

Прозорий профнастил став просто незамінним матеріалом для будівництва, оскільки з його допомогою можна не тільки надійно захистити будівлі та споруди, але й надати естетичнішого вигляду готової конструкції.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити полікарбонат під покрівельний профнастил з доставкою по всій Україні.