Навіс для авто арочної форми з накриттям з монолітного полікарбонату завтовшки 4 мм. Монолітний полікарбонат надійно захистить автомобіль від опадів та граду.

Полікарбонат кольору графіт блокує 99% ультрафіолетового випромінювання і пропускає 20% світла.

Таке накриття захистить автомобіль від перегрівання та вигоряння кольору від сонця.

Навіс для авто. Монолітний полікарбонат 4 мм, колір графіт

Навіс із полікарбонату

Найчастіше для накриття навісів використовують два типи полікарбонату — сотовий та монолітний.

Перший це панель, що складається з декількох шарів прозорого або матового пластику, з'єднаних один з одним вертикальними армуючими елементами, розташованими на волокнах матеріалу. При цьому порожнечі заповнюються повітрям, що надає полікарбонату відмінних теплоізоляційних властивостей. Сотові листи добре гнуться навіть у звичайному, так званому, холодному стані. В результаті навіси з полікарбонату можуть бути виготовлені навіть найскладніших та найекзотичніших форм.

Полікарбонат – практичний та красивий матеріал, який легко монтується та може використовуватись з будь-якою підставкою. Навіси з полікарбонату можуть мати плоский або купольний дах. Матеріал гнучкий, не горить (плавиться), не боїться ударів. Зазвичай для навісу вибирають сотовий полікарбонат, оскільки він дешевше.

Середня ціна на сотовий полікарбонат товщиною 8 мм складає 250-300 гривень за один квадратний метр.

З полікарбонату в заміському будинку легко зробити навіси будь-якої складності та конструкції, вони можуть бути криволінійними чи простими. Всі конструкції із полікарбонату зовні виглядають елегантно та легко. Особливість цього матеріалу в тому, що його вхід не порушує загальний стиль будь-якого інтер'єру будинку.

Навіс для авто. Монолітний полікарбонат 4 мм, колір графіт

Навіс для автомобіля

В умовах середньої смуги навіс для автомобіля є обов'язковим для кожного автолюбителя. Це сучасна та недорога можливість швидко захистити свій автомобіль або автомобіль ваших гостей від дощу, снігу, граду та палючого сонця.

Сонячне світло не зашкодить фарбі, дощ не залишить слідів на свіжому кузові, сухе листя не заб'є водостічні труби і решітки радіатора.

Висувний навіс буде цікавим для власників компактних ділянок. Це конструкція, яку можна розібрати лише за необхідності (настільки, що машина майже повністю прихована під нею). Дах – полікарбонат чи щільний текстиль, а каркас – металева профільна труба. Зробити такий навіс складно, тому рекомендуємо скористатися послугами професіоналів.

Арочний навіс - це споруда, на яку варто подивитися зовні. Дуже практичний, практичний, захищає машину від сонця спекотним літом та від снігу взимку. Напівкруглі прозорі дахи виглядають привабливіше.